VIN pirmą kartą buvo naudojamas 1954 m. Nuo 1954 iki 1981 m. Šių numerių nebuvo priimta, todėl skirtingi gamintojai naudojo skirtingus formatus. Tik 1981 m. Pasaulio automobilių gamintojai iš Europos ir JAV nustatė vieną bendrą dabartinio VIN numerio formatą. Joje reikalaujama, kad visos transporto priemonės, kuriose parduota 17 simbolių, nebūtų įtrauktos raidės I (i), O (o) ir Q (q).

VIN dekoderis Alfa Romeo

VIN numeris turi 3 sekcijas. VIN dekoderis Alfa Romeo. Pirmieji 3 simboliai vienareikšmiškai identifikuoja automobilio gamintoją, naudodami pasaulio gamintojo identifikatorių. Antrasis skyrius yra transporto priemonės aprašymas, kuriame yra nuo ketvirtos iki aštuonių vietų. Įtraukite informaciją apie transporto priemonės tipą ir gali būti naudojama automobilių platforma, modelis ir kūno stilius. Paskutinė dalis su simbolių pozicijos forma nuo 10 iki 17 transporto priemonės identifikatoriaus sekcija yra transporto priemonės identifikavimo sekcija, kurią gamintojas naudoja kiekvienai transporto priemonei identifikuoti.

Dabartiniame pasaulyje turime bent keturis standartus, naudojamus skaičiuojant VIN:

  • 115 FMVSS, 565 dalis: naudojama JAV ir Kanadoje
  • ISO standartas 3779: naudojamas Europoje ir daugelyje kitų pasaulio dalių
  • SAE J853: Labai panašus į ISO standartą
  • ADR 61/2 naudojamas Australijoje

 

VIN Alfa Romeo surasti čia.

Atminkite, kad prieš pirkdami patikrinkite transporto priemonės istoriją. Tai atliksite įvesdami toliau nurodytą VIN kodą Alfa Romeo: