„Alfa Romeo“ istorija prasidėjo 1906 m., Kai automobilių gamintojas „Alexandre Darracq“ įkūrė automobilį pardavusią įmonę. Įmonė buvo įsikūrusi Portello, netoli Milano. 1909 m. Prasidėjo automobilių surinkimas

Alfa Romeo Istorija

Alexandre Darracq turėjo finansinių sunkumų, o 1910 m. Vietiniai verslininkai iš Lombardijos nupirko savo statymą, tada pavadino jį „Alfa“, kurio pavadinimas buvo Anonima Lombarda Fabbrica Automobili akronimas. Pirmojo pasaulinio karo metu valdžios institucijos privertė gamyklą imtis karinės gamybos. 1918 m. Perėmė įmonių inžinieriaus Nicola Romeo valdymą. Kadangi jo vardas buvo antroji „Alfa Romeo“ vardo dalis.

1933 m. Alfa Romeo nupirko IRI (Instituto Riconstruzione Industriale) valstybinė organizacija, išlaikydama visišką autonomiją.

Jau keletą metų bendrovė „Alfa Romeo“ išsiskiria naudodama savo pagamintus automobilinius variklius bokserių rinkinyje. Po to bendrovė „FIAT“ įsigijo „IRI“ 1986 m. Lapkričio mėn. Dėl ekonominių priežasčių atsisakėme tokio tipo variklių gamybos. Tarp transporto priemonių „Alfa Romeo“ buvo sunkvežimiai, troleibusai ir furgonai. 40-ajame ir 50-ajame dešimtmetyje buvo gaminami troleibusai „Alfa Romeo 110 AF“ ir „Alfa Romeo 140 AF“. Bendrovė taip pat gamino visureigius Alfa Romeo Matta. Gamintojų automobilius dažniausiai stilizuoja Carrozzeria Pininfarina.

2014 m. Pavasarį „Fiat“ oficialiai paskelbė „Alfa Romeo“ atgaivinimo planą, kad tikimasi, jog metiniai pardavimai išaugs nuo 70 tūkstančių automobilių 2013 m. Iki 400 tūkstančių 2018 m. Kad būtų pasiektas šis tikslas, italai ketina pristatyti naujus modelius. Pirmasis, ty Giulia, turi pasirodyti antroje 2015 m. Pusėje. Vėlesniais metais jo debiutas turi septynis naujus modelius, visi su galinių ratų pavara.

Šaltinis: https://en.wikipedia.org/

VIN Alfa Romeo surasti čia.

Atminkite, kad prieš pirkdami patikrinkite transporto priemonės istoriją. Tai atliksite įvesdami toliau nurodytą VIN kodą Alfa Romeo: